www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

O NÁS:

www.btreality.sk

patrí medzi realitné kancelárie s celoslovenskou pôsobnosťou so sídlom na Sládkovičovej ulici č. 10, 92101 Piešťany. Hlavnými lokalitami pôsobenia  sú  trnavský, trenčiansky a nitriansky kraj, predovšetkým však Piešťany a okolie.

Za založením realitnej kancelárie stoja ľudia s vysokoškolským vzdelaním technického zamerania so špecializáciou na pozemné, priemyselné a inžinierske stavby s viacročnou praxou  na trhu s nehnuteľnosťami, dlhodobo profesionálne pôsobiaci v stavebníctve v oblasti  projektovej činnosti ako aj samotnej realizácie stavieb.

   Náš cieľ

Náš cieľNašim prvoradým cieľom je poskytovanie profesionálnych komplexných služieb na trhu s nehnuteľnosťami, služieb v oblasti hypotekárneho financovania ako aj poskytovanie doplnkových služieb súvisiacich s realitnou činnosťou.

Spolupracujeme s certifikovanými znalcami pre odhad hodnoty nehnuteľností v odbore stavebníctva, právnickou kanceláriou  a geodetickými kanceláriami.

Zabezpečujeme kompletný právny a administratívny servis  a dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu konkrétneho obchodného prípadu.

Makléri realitnej kancelárie BT REALITY pracujú na profesionálnej úrovni s prvoradým cieľom splniť Váš sen o novom bývaní k maximálnej spokojnosti bez možných právnych rizík a komplikácii.

Kúpa alebo predaj nehnuteľnosti, patrí medzi významné životné udalosti v živote človeka a môže byť spojená s pocitmi obáv a neistoty. Preto sa snažíme pomôcť našim klientom zorientovať sa v zložitej problematike realitného trhu a s našou pomocou prekonať bezpečne, spoľahlivo a s dobrým pocitom  všetky úskalia tohto procesu.

Usilujeme o to, aby bol proces kúpy a predaja nehnuteľnosti príjemnou skúsenosťou pre všetky zúčastnené strany a nie nepríjemným zážitkom ako sa to občas stáva.

Prioritou našej realitnej kancelárie nie je množstvo zrealizovaných obchodov, množstvo inzerovaných ponúk, počet pobočiek alebo maklérov  ale spokojnosť klientov, ktorí nás na základe svojich skúseností  odporučia svojim priateľom, rodine a známym. Naša práca je o ľuďoch, ich potrebách, želaniach a snoch.

   Prečo využiť služby realitnej kancelárie BT REALITY?  

Naša realitná kancelária Vám ponúka  množstvo relevantných dôvodov, prečo využiť pri predaji práve jej  služby.

Kľúčový dôvod, prečo predávať alebo prenajímať prostredníctvom realitnej kancelárie:

Popri právnych službách a garanciách pri operáciách s väčšími sumami, aby riziko podvodu bolo minimalizované, ten najdôležitejší dôvod, prečo využiť služby realitnej kancelárie je jej schopnosť predávať nehnuteľnosti.

Ak ste profesionálny predajca a máte čas a chuť aktívne predávať Vašu nehnuteľnosť, tak realitnú kanceláriu asi nepotrebujete. Ale ak nie, tak provízia, ktorú si realitná kancelária pridá na Vašu cenu stojí za to, aby Vašu nehnuteľnosť predávali profesionáli.

V ideálnom prípade by Vašu nehnuteľnosť mala predávať exkluzívne jediná realitná kancelária,dokonca konkrétny maklér, ktorého si vyberiete, aby sa nestalo práve to, čo nechcete a teda, že Vaša nehnuteľnosť bude pasívne inzerovaná množstvom realitných kancelárií.

Vybrať si makléra, ktorému dáte Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej ponuky, nie je jednoduché. Dobrý maklér musí vedieť predávať. Ak vás teda maklér dokáže presvedčiť, aby ste mu dali Vašu nehnuteľnosť do exkluzívnej ponuky, je pravdepodobné, že bude schopný presvedčiť aj záujemcov o Vašu nehnuteľnosť, že je to tá, ktorú si chcú kúpiť. Ak takéhoto makléra stretnete a v našej realitnej kancelárii ho určite stretnete, neváhajte s exkluzívnou ponukou.

   Hlavný predmet činnosti

Hlavným predmetom činnosti  našej realitnej kancelárie je poskytovanie komplexných služieb pri kúpe  predaji a prenájme  nehnuteľností.

Služby zahrnuté v cene za sprostredkovanie kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti:

 • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (byty, domy,  polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, priemyselné objekty, pozemky,  a pod.)
 • vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
 • komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom  nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
 • administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
 • spolupráca pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
 • zabezpečenie listov vlastníctva a snímok z katastrálnej mapy
 • spolupráca so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
 • bezplatné poradenstvo a spolupráca pri riešení hypotekárnych úverov
 • bezplatné uverejnenie nehnuteľnosti v ponuke na našej web stránke www.btreality.sk a na všetkých významných  realitných inzertných portáloch

   Doplnkové služby

Ako doplnkové služby ponúkame:

 • zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
 • zabezpečenie vypracovania geometrických plánov, vytýčenia hraníc pozemkov
 • vypracovanie posudku pre stanovenie trhovej ceny nehnuteľnosti pre účely dedičského konania, majetkového vysporiadania, rozvodu, súdnych sporov a pod. 
 • vypracovanie návrhov riešenia prestavby bytu alebo domu
 • vypracovanie cenového rozpočtu prestavby
 • materiálové a realizačné zabezpečenie prestavby
 • návrh interiérového zariadenia, spojené s výhodným obstarávaním interiérových prvkov od zmluvných partnerov
 • inžiniersku činnosť (zabezpečenie podkladov pre stavebné povolenie a kolaudáciu)
 • zabezpečenie energetického certifikátu

 

Vždy sa s Vami radi stretneme osobne. Je to ten najlepší spôsob komunikácie.

r

klucove slova , keywords

ealitne kancelarie piestany, reality piestany a okolierealitna kancelaria, piestany, reality, byt, dom, pozemok, predaj, prenajom, BT REALITY.Realitná kancelária BT REALITY - predaj a prenájom nehnuteľností, domy, byty, pozemky   ,realitné kancelárie, piestany, www.btreality.sk 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2