www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

4-IZBOVÝ DOM S TERASOU, GARÁŽOU A ZÁHRADOU, PIEŠŤANY

Cena: 250 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Žilinská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:206 m2
Plocha pozemku:696 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Garáž:Áno
Energ. certifikát:Nemá
 
ID inzerátu:100689

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

***Číslo ponuky: 100684, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk   
Na základe zmluvy o výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s terasou, garážou a záhradou. Dom je postavený na Žilinskej ceste v Piešťanoch. Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom v uličnej zástavbe rodinných domov. Ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na pozemku s celkovou rozlohou 696 m2. Celý pozemok je oplotený, pred domom je okrasná predzáhradka, za domom je upravená záhrada. Zastavaná plocha rodinného domu je 102 m2,  úžitková plocha je 206 m2 a celková podlahová plocha domu je 252 m2.  Rodinný dom, ktorý bol skolaudovaný v roku 1975, pozostáva zo suterénu, zvýšeného prízemia a poschodia. Dom je celý podpivničený. Stavebno-konštrukčné prevedenie domu: monolitické betónové základy, obvodové murivo z pórobetónových tvárnic, vnútorné priečky tehlové. stropy monolitické železobetónové, strecha plochá s jestvujúcou tepelnou a novou vodotesnou izoláciou. 
V suteréne je vstavaná garáž s montážnou jamou, dielňa, kotolňa, sklad a letná kuchyňa. Prízemie dispozične pozostáva zo vstupného zádveria so schodiskom, chodby, samostatného schodiska na poschodie, samostatného schodiska do suterénu, obývacej izby, spálne, kuchyne, špajze, kúpeľne s umývadlom, bidetom a sprchovacím kútom a zo samostatného WC. Na poschodí je chodba zo schodiskom a dve pekné, priestranné, nepriechodné izby. Zo schodiskovej chodby na poschodí je výstup na veľkú terasu o rozlohe 46 m2. Na vnútorných stenách a stropoch sú vápenno-cementové omietky.  Podlahy v dome sú betónové, betónové s krytinou z PVC alebo je na podlahách keramická dlažba. Interiérové dvere sú pôvodné drevené osadené v kovových zárubniach. Vykurovanie domu je teplovodné, radiátorové, ako zdroj tepla slúži plynový liatinový stacionárny kotol umiestnený v kotolni v suteréne. teplá úžitková voda je pripravovaná v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody. 
Počas užívania domu boli zrealizované rekonštrukčné práce spočívajúce vo výmene okien za nové plastové, výmene 2 vstupných dverí za nové bezpečnostné plasto-hliníkové a v roku 2021 bola riešená kompletná rekonštrukcia vodotesnej izolácie strechy aj terasy izolačnými asfaltovými pásmi (bez nášlapnej - pochôdznej vrstvy na terase). Popri týchto prácach boli vymenené aj klampiarske výrobky - strešné rýny a strešné zvody.  Inak je dom v pôvodnom ale veľmi dobrom technickom stave, suchý, bez statických porúch a je pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalších  investícii.  Dom je pripojený na všetky inžinierske siete, elektrinu (230/380 V), obecný vodovod, verejnú kanalizáciu aj zemný plyn. Celkové mesačné náklady na bývanie sú cca 180 €. Parkovanie automobilov je možné na ceste pred domom, vo dvore alebo v garáži. Rodinný dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez záložných práv, na jej kúpu bude možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti: "C"

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2