www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

4-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU O ROZLOHE 89 m2, SÍDLISKO JUH, PIEŠŤANY

Cena: dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Javorová
Kategória:Byty
Druh:4 izbový byt
Úžitková plocha:83 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 6
Energ. certifikát:B
 
ID inzerátu:100687

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100687, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk 
Na základe zmluvy o výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou a vynikajúcim dispozičným riešením. Úžitková plocha bytu je 82,53 m2, celková rozloha bytu s loggiou o rozlohe 6,65 m2, na ktorú je vstup z obývacej izby je 89,18 m2. Dispozične pozostáva zo 4 plnohodnotných obytných miestností (izieb) a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je kuchyňa, priestranná chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a menšia murovaná pivnica s prirodzeným vetraním o výmere 1,70 m2. Byt je svetlý a je po čiastočnej rekonštrukcii spočívajúcej vo výmene pôvodných drevených okien a balkónových dverí za nové plastové, okrem 1 okna v detskej izbe, kde zostalo 1 pôvodné drevené okno. Inak je v pôvodnom ale udržiavanom stave a pokiaľ nový majiteľ nechce riešiť rekonštrukciu bytu v súčasnosti, je pripravený na bývanie. Je situovaný na 2. poschodí v 6-poschodovom panelovom obytnom dome s výťahom. Orientácia bytu je východ - západ. V kúpeľni je vaňa a umývadlo, je tu priestor aj pre umiestnenie práčky. Interiérové dvere aj vstupné dvere do bytu sú pôvodné drevené, osadené v kovových zárubniach. Omietky v byte sú pôvodné. Rozvody zdravotechnických inštalácii vedených v samotnom byte (voda, kanalizácia, plyn) sú pôvodné rovnako ako aj elektroinštalácia. Stúpacie vedenia (stupačky) zdravotechnických inštalácií vedené v bytových šachtách sú po rekonštrukcii nové, vymenené. Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím článkových liatinových radiátorov, všetky radiátory sú vybavené ventilmi s termostatickými hlavicami a meračmi tepla. K bytu patrí aj  murovaná pivnica a spoločné priestory (bicykláreň) na prízemí obytného domu. K bytu patrí aj podiel priestoru na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu a na príslušenstve ako aj spoluvlastnícky podiel k pozemku s rozlohou 513 m2, na ktorom je obytný dom postavený a to vo veľkosti 8253/255591.
Na obytnom dome prebehli rekonštrukčné práce, boli vymenené vstupné dvere do domu (s elektrovrátnikom) ako aj všetky okná v spoločných priestoroch. Boli namontované nové poštové schránky. Bolo zrealizované zateplenie fasády domu a taktiež aj rekonštrukcia strechy (nová vodotesná a tepelná izolácia). Okolie domu je upravené a vzhľadom na dostatočné parkovacie plochy poskytuje nepretržité bezproblémové parkovanie pred obytným domom. Bytový dom je umiestnený v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Ponúkaná nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Podľa protokolu o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bol obytnému domu pridelený ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "B".

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2