www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

3-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU A ZÁHRADOU V TICHEJ LOKALITE, PIEŠŤANY

Cena: 176 800,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Bajzova
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:405 m2
Verejné parkovanie:Áno
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:100683

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100683, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk  
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 3-izbový rodinný dom s garážou a záhradou. Dom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii je situovaný v tichej, slepej ulici v širšom centre Piešťan (Bajzova ulica). Zastavaná plocha rodinného domu je 113 m2, podlahová - úžitková plocha samotného domu (bez terasy) je 90 m2. Ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na pozemku s celkovou rozlohou 405 m2. Vo dvore je postavená murovaná garáž so zastavanou plochou 19 m2, ku ktorej je v jej zadnej časti pristavený sklad na odkladanie záhradného náradia so zastavanou plochou 7 m2. Dom je prízemný, bez suterénu. Je vymurovaný z pálenej tehly, stropy sú sadrokartónové s tepelnou izoláciou Strecha domu je sedlová a v jednej časti aj valbová. Strešná krytina je z kanadského šindľa. 
V roku 2013 dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola zrealizovaná nová strecha (včítane krovu), boli vymenené pôvodné okná za plastové ako aj pôvodné vstupné vchodové dvere (2 kusy) za nové hliníkovo-plastové dvere, bolo zrealizované zateplenie fasády fasádnym polystyrénom s novou fasádnou omietkou a rekonštrukcia vykurovania spočívajúca vo výmene všetkých vykurovacích telies a montáži nových medených rozvodov vykurovania. Prízemie domu dispozične pozostáva zo zádveria, kuchyne, chodby vedúcej ku kúpeľni, komore (špajzi) a samostatnému WC, ďalšej chodby vedúcej k izbám a z 3 izieb, z ktorých jedna je priechodná.
Vymenené boli aj všetky interiérové dvere. V kuchyni je elektrický sporák so sklo-keramickou varnou doskou a umývačka riadu. V kúpeľni je umývadlo, sprchový kút a bidet, sú tu aj vývody na pripojenie práčky. Drevené interiérové dvere sú osadené do kovových zárubní. ako nášľapná vrstva na betónových podlahách sú použité laminátové parkety, keramická dlažba alebo koberce. Vykurovanie je teplovodné s požitím panelových vykurovacích telies alebo rebríkových dekoračných vykurovacích telies, ako zdroj tepla pre vykurovanie aj prípravu teplej vody slúži plynový závesný kombinovaný  kotol typ Junkers Euroline.   
D
om je napojený na všetky inžinierske siete, elektrinu, zemný plyn, obecný vodovod aj verejnú kanalizáciu. Na polievanie záhrady slúži narážaná studňa. Parkovanie automobilov je možné na ulici pred domom, v garáži je možné uschovávať iba bicykle alebo motorky, nakoľko pre automobil je vjazd do garáže úzky, šírka vjazdu do garáže popri dome je iba 2 metre. Za domom je terasa pokrytá keramickou dlažbou, z ktorej je výhľad do peknej záhrady. Rodinný dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v tichom prostredí. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez záložných práv, na jej kúpu bude možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Všetky podrobné informácie o ponúkanej nehnuteľnosti Vám poskytneme pri obhliadke. 

Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti: "B"

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905 828 993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2