www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

RODINNÝ DOM S GARÁŽOU, TERASOU A ZÁHRADOU, PIEŠŤANY

Cena: 229 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Vrbovská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:0 m2
Plocha pozemku:319 m2
Energ. certifikát:Nemá
 
ID inzerátu:100677

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100677, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk  
Na základe zmluvy o výhradnom zastúpení klientov ponúkame na predaj priestranný trojpodlažný 5-izbový rodinný dom s garážou situovaný v radovej zástavbe rodinných domov v širšom centre Piešťan na Vrbovskej ulici. Zastavaná plocha rodinného domu je 136 m2, ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na pozemku s celkovou rozlohou 319 m2. Dom, ktorý bol skolaudovaný v roku 1999 je trojpodlažný a pozostáva zo suterénu, prízemia a poschodia. Pôdorys domu má tvar nepravidelného obdĺžnika, jeho šírka od ulice je cca 10,3 m, jeho dĺžka je od 13,1 až do 14,2 m. Je vymurovaný z pálenej tehly, strecha domu je prevažne plochá - spádovaná s tepelnou izoláciou a hydroizoláciou a z časti aj šikmá - pultová s krytinou z kanadského šindľa. 21-ročný dom je v dobrom technickom stave a je pripravený na bývanie bez potreby ďalších investícii. 
Prízemie domu dispozične pozostáva z priestrannej obývacej izby s veľkoplošným presklením do záhrady, interiérového schodiska vedeného do galérie na poschodí, kuchyne s jedálňou, vstupnej chodby, vnútornej chodby so vstavanou skriňou, samostatného WC, garáže a vonkajšej terasy. Z prízemia je vedené samostatné schodisko do suterénu, ktoré je vybavené schodiskovým stoličkovým elektrickým výťahom. Z obývacej izby je vstup na prekrytú terasu a do upravenej vysadenej záhrady s vonkajším krbom. Pred domom je upravená predzáhradka. V kuchynskej linke s nerezovým drezom sú vstavané kuchynské spotrebiče (sklo-keramická varná doska, elektrická rúra a digestor). Na poschodí je galéria, 3 nepriechodné izby, kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatné WC. V suteréne je 1 samostatná izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC,  kotolňa, práčovňa s vaňou, technická miestnosť, komora a chodba. V rámci rekonštrukcie bol v roku 2020 nainštalovaný nový plynový kondenzačný kotol Vaillant s externým zásobníkom na prípravu teplej vody. Vykurovanie v celom dome je teplovodné radiátorové. Všetky okná a vonkajšie dvere (vchodové aj balkónové) sú plastové, podlahy sú z laminátových parkiet alebo z keramickej dlažby. Interiérové dvere sú drevené osadené do kovových zárubní. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrinu (220/380V), zemný plyn, obecný vodovod aj verejnú kanalizáciu. Pred garážou na pozemku (vo vnútri za oplotením) je 1 parkovacie miesto, ďalšie 2 parkovacie miesta sú na verejnom pozemku vedľa domu a ďalšie na ulici. Rodinný dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v tichom prostredí. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez záložných práv, na jej kúpu bude možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Všetky podrobné informácie o ponúkanej nehnuteľnosti Vám poskytneme pri obhliadke. 
Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti: "C"

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 


V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905 828 993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2