www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

PEKNÝ 1-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII 35 m2, PIEŠŤANY

Cena: 62 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:E. F. Scherera
Kategória:Byty
Druh:1 izbový byt
Úžitková plocha:35 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:7 / 8
Energ. certifikát:B
 
ID inzerátu:100667

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100667, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk  
Na sídlisku Adam Trajan na ulici E. F. Scherera v kúpeľnom meste Piešťany ponúkame na predaj jednoizbový byt po vkusnej kompletnej rekonštrukcii zrealizovanej v roku 2016. Byt má úžitkovú plochu 35 m2 a dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby, kuchyne, špajze a kúpeľne so sociálnym zariadením-WC. V rámci rekonštrukcie boli vymenené všetky pôvodné okná za plastové, boli uložené nové podlahy, boli zrealizované nové stierky, znížené sádrokartónové stropy s bodovým osvetlením, nové rozvody elektriny včítane výmeny ističovej skrinky, nové rozvody vody, kanalizácie a do kúpelne boli nainštalované nové zariaďovacie predmety ZTI (umývadlo, WC, sprchový kút). Na kúpeľni boli osadené nové posuvné interiérové dvere. Na okne v obývacej izbe sú umiestnené vonkajšie exteriérové žalúzie, na okne v kuchyni vnútorné interiérové žalúzie. Vchodové dvere do bytu sú taktiež nové bezpečnostné. Kompletnou rekonštrukciou prešla aj kuchyňa a kúpeľňa s WC. V kuchyni je umiestnená nová kuchynská linka vyrobená na mieru so zabudovanými kuchynskými spotrebičmi (elektrický sporák, sklokeramická vstavaná varná doska, elektrický digestor). Kuchynský dres je kameninový (granitový). Obklad za kuchynskou linkou je riešený lakovaným sklom - lacobel. Chladnička je umiestnená v špajzi. Jednotlivé miestnosti (obývacia izba, chodba, kuchyňa a špajza) sú navzájom prepojené priechodnými otvormi bez dverí. Pod oknom v kuchyni je umiestnený jedálenský stolík so sedením pre 2 osoby. V murovanej kúpeľni vybavenej vkusným kúpelňovým nábytkom. je sprchový kút, umývadlo, práčka, závesné WC a odsávací ventilátor. Na stenách kúpeľne  je keramický obklad. Podlahy v chodbe, kúpeľni, kuchyni a špajzi sú z keramickej dlažby, podlaha v obývacej izbe je plávajúca z laminátových parkiet. V chodbe a v obývacej izbe sú umiestnené 2 vstavané šatníkové skrine s posuvnými dverami - rolldor. V obývacej izbe je zaujímavým spôsobom vyriešené funkčné a optické oddelenie lôžkovej časti pomocou vybudovanej priečky a zvislej textilnej posuvnej žalúzie. Byt je svetlý, orientácia bytu je na západ. Rekonštrukcia bytu zaujme nádherným zladením farebnosti použitých stavebných materiálov a vnútorného zariadenia s interiérovými doplnkami. Ponúkaný byt sa nachádza na 7. poschodí v obytnom dome s výťahom. Vykurovanie bytu je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím vykurovacích telies. Mesačné náklady na bývanie sú 104,- € (aj s elektrinou). Viac o ponúkanej nehnuteľnosti Vám porozprávajú priložené fotografie...
K bytu patrí aj spoločná bicykláreň umiestnená na prízemí obytného domu. K bytu neprislúcha pivnica. Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením, celý bytový dom je zateplený. Nové vchodové dvere do obytného domu sú opatrené elektrovrátnikom, všetky okná v spoločných priestoroch boli vymenené za nové plastové. Do domu sú privedené optické káble (T-com, Orange) ako aj káblová televízia UPS. Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku. Okolie obytného domu je upravené, vysadené zeleňou, dom je situovaný v lokalite s nadštandartnou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo e-mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Protokol o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebol k dispozícii, podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bytového domu je možné uvažovať s ukazovateľom integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "B".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk


Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905 828 993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2