www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané: 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A BALKÓNOM, 80 m2, NOVÉ MESTO n./V.

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Nové Mesto nad Váhom
Ulica:SNP
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:74 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 9
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:C
 
ID inzerátu:100659

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100643, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk 
EXKLUZÍVNY PREDAJ: Vo vyhľadávanej lokalite na ulici SNP v Novom Meste nad Váhom ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt s vynikajúcim dispozičným riešením. Úžitková plocha bytu je 74 m2, celková rozloha bytu s balkónom o rozlohe 3 m2, na ktorý je vstup z obývacej izby a s loggiou o rozlohe 3 m2, na ktorú sa vstupuje z kuchyne je 80 m2. Dispozične pozostáva z 3 obytných miestností - izieb o výmere 17,24 m2, 13,0 m2 a 13,0 m2 a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je kuchyňa o výmere 11,66 m2, chodba v tvare písmena "L" o výmere 9,76 m2, kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom o výmere 2,16 m2, samostatné WC o výmere 0,94 m2 a veľká murovaná pivnica s prirodzeným vetraním o výmere 6,0 m2. Byt je svetlý, udržiavaný, pripravený na bývanie. Je situovaný na 1. poschodí v 9-poschodovom panelovom obytnom dome s výťahom. Orientácia bytu je na východ a na juh. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli v roku 2008 vymenené všetky pôvodné okná za plastové, bola zrealizovaná rekonštrukcia kúpeľne, v kuchyni bola vymenená kuchynská linka aj s kombinovaným elektroplynovým sporákom, na balkón bola uložená nová dlažba. V priestrannej kuchyni je miesto aj pre jedálenské sedenie, v chodbe je dostatok priestoru pre vstavané šatníkové skrine roldor. Vo všetkých izbách sú na podlahe pôvodné drevené parkety, ktoré sú vo veľmi  dobrom stave a je možné ich zrenovovať (vybrúsiť, zatmeliť a nalakovať). Na podlahách v kúpeľni a vo WC je keramická dlažba. V kuchyni a v chodbe je na betónovej podlahe krytina z PVC - linoleum. V murovanej kúpeľni je sprchový kút, umývadlo a je tu umiestnená aj práčka. Interiérové dvere aj vstupné dvere do bytu sú pôvodné drevené osadené v kovových zárubniach. Omietky v byte sú pôvodné. Elektroinštalácia je pôvodná, nové rozvody sú len v časti kuchyne (pri kuchynskej linke) a v kúpeľni, tieto sa zrealizovali počas rekonštrukcie kúpeľne. Nová je aj ističová skrinka. Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím článkových radiátorov, všetky radiátory sú vybavené ventilmi s termostatickými hlavicami a meračmi tepla. K bytu patrí aj  pivnica umiestnená v suteréne a spoločné priestory (bicykláreň) na prízemí obytného domu.  
Na obytnom dome prebehli rekonštrukčné práce, boli vymenené vstupné dvere do domu aj okná na spoločných priestoroch. Boli namontované nové poštové schránky. V roku 2008 bolo zrealizované zateplenie fasády domu a taktiež aj rekonštrukcia strechy (nová vodotesná a tepelná izolácia). Okolie domu je pekne upravené a vysadené udržiavanou zeleňou. Parkovanie automobilov je možné na ulici, alebo na vyhradenom parkovisku pred obytným domom. Bytový dom je umiestnený v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Ponúkaná nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Protokol o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebol k dispozícii, podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bytového domu je možné uvažovať s ukazovateľom integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "C".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

 

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2