www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané. 3-IZBOVÝ BYT 82m2 S VLASTNÝM VYKUROVANÍM V TEHLOVOM DOME, VAJANSKÉHO, PIEŠŤANY

Cena: dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Vajanského
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:82 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:1 / 2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:C
 
ID inzerátu:100658

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100638, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk  
Vo vyhľadávanej lokalite, v širšom centre kúpeľného mesta Piešťany, na Vajanského ulici ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt má komfortnú úžitkovú plochu 82,09 m2 a dispozične pozostáva z 3 obytných miestností - izieb o výmere 15,10 m2, 22,10 m2 a 12,85 m2 a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je kuchyňa o výmere 10,20 m2, chodba o výmere 4,47 m2, kúpeľňa so sociálnym zariadením (WC + bidet) o rozlohe 7,03 m2 a veľká murovaná pivnica (alt. dielňa) s 2 oknami o výmere podlahovej plochy 10,34 m2 umiestnená v suteréne obytného domu. Vstup do pivničných priestorov z interiéru domu je cez spoločné schodisko, vstup z exteriéru je riešený rampou pri južnej fasáde objektu.
Byt je  situovaný na 1. poschodí v 3-podlažnom murovanom tehlovom obytnom dome s valbovou strechou s dreveným krovom a škridlovou strešnou krytinou. Orientácia bytu je na východ, západ a sever. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli vymenené všetky pôvodné okná za plastové (od firmy Slovaktual), vymenené boli vstupné dvere do bytu za nové bezpečnostné, v byte bola zrealizovaná rekonštrukcia kúpeľne, pri ktorej došlo k zmene dispozície chodby a kúpeľne. Bol zrealizovaný nový vykurovací systém s novými rozvodmi z polypropylénových rúr, novými vykurovacími telesami a vlastným kombinovaným plynovým kotlom typu Junkers, ktorý slúži  pre vykurovanie aj ohrev teplej vody a je umiestnený v kúpeľni. Kotol je ovládaný priestorovým termostatom. Všetky radiátory v byte sú panelové s výnimkou kúpeľne, kde je rebríkový radiátor. V kúpeľni je vaňa, umývadlo, WC a bidet, počíta sa tu aj s umiestnením práčky, pre ktorú je príprava potrubí (voda, kanalizácia). Na stenách kúpeľne je keramický obklad. V kuchyni je pôvodná kuchynská linka s nerezovým drezom, vstavanou plynovou varnou doskou, elektrickým digestorom a vstavanou elektrickou rúrou. V chodbe je osadená vstavaná skriňa s posuvnými dverami roldor. Vo všetkých izbách sú na podlahe pôvodné drevené parkety, ktoré je možné zrenovovať (vybrúsiť, zatmeliť a nalakovať). Na podlahách v kuchyni, kúpeľni a chodbe je keramická dlažba. Interiérové dvere na kúpeľni a 1 dvere na kuchyni a 1 dvere na obývacej izbe boli vymenené počas rekonštrukcie, ostatné interiérové dvere sú pôvodné drevené. Omietky v byte sú pôvodné. Zo všetkých 3 izieb je prístup k jestvujúcim komínovým prieduchom, čo ponúka možnosť vybudovania vnútorného interiérového krbu v ľubovoľnej z izieb. Okno so zníženým parapetom v jednej izbe je riešené so zábradlím na spôsob francúzskeho balkóna. 
Na obytnom dome prebehli rekonštrukčné práce, boli vymenené vstupné dvere do domu a všetky okná na spoločných priestoroch, bola zrealizovaná nová fasádna omietka. Rekonštrukciou prešla aj strecha, na ktorej je nová strešná krytina. Do domu sú privedené optické káble od firiem Orange aj T-com. Okolie domu je pekne upravené a vysadené udržiavanou zeleňou. Parkovanie automobilov je možné na ulici, alebo na vyhradenom parkovisku vo dvore pred obytným domom. Bytový dom je umiestnený v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Ponúkaná nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Protokol o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebol k dispozícii, podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bytového domu je možné uvažovať s ukazovateľom integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "C".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

 

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2