www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané: 4-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 1000 m2, PODOLIE

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Podolie
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:119 m2
Plocha pozemku:1000 m2
Garáž:Áno
Energ. certifikát:D
 
ID inzerátu:100657

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

KTO CHCE ZREALIZOVAŤ VÝHODNÚ KÚPU NEHNUTEĽNOSTI SO VŠETKÝMI INŽINIERSKYMI SIEŤAMI (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia) ZA VEĽMI DOBRÚ CENU, TOTO JE TÁ PRÍLEŽITOSŤ, NECH SA PÁČI, ČÍTAJTE ! 
Číslo ponuky: 100637, telefón: 
0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk  
V obci Podolie vzdialenej 11 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom s garážou. Zastavaná plocha domu je 149 m2, úžitková plocha 119 m2, celková podlahová plocha so suterénom je 144 m2. Vo dvore je ešte umiestnená samostatne stojaca murovaná garáž so zastavanou plochou 26 m2 a podlahovou plochou 21 m2.  Ponúkaná nehnuteľnosť  je umiestnená na rovinatom pozemku, ktorého veľkosť bude novým geometrickým plánom vytýčená na 1000 m2.  
Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom s prístavbou situovaný v tichej ulici, je vymurovaný z pálenej tehly, má valbovú strechu s dreveným krovom a škridlovou strešnou krytinou. Dom je prízemný a je čiastočne podpivničený. Pivnica má rozlohu cca 25 m2. Pred domom je predzáhradka, vedľa domu dvor, za domom je záhrada. Prízemie dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, kúpeľne, komory a 4 priestranných izieb. V kúpeľni je nutné namontovať WC a pripojiť ho na domovú kanalizáciu. Výstup na povalu je riešený dreveným schodiskom z interiéru domu. 
Dom je v pôvodnom stave, okná a dvere sú pôvodné drevené s výnimkou 1 izby a kuchyne v prístavbe, kde sú plastové okná. Podlahy v izbách sú drevené z dlážkovice, ostatné podlahy sú betónové. Niektoré betónové podlahy sú prevedené z liateho terazza, na niektorých betónových podlahách je krytina z PVC alebo dlažba. DOM JE SUCHÝ, BEZ STATICKÝCH PORÚCH a vzhľadom na svoj vek a skutočnosť, že je už cca 8 rokov neobývaný je v DOBROM TECHNICKOM STAVE. Vykurovanie domu je ústredné teplovodné, zdrojom tepla je plynový kotol umiestnený v suteréne. Teplá voda sa pripravuje v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody umiestnenom v kúpeľni. 
Ponúkaný dom je napojený na elektrinu a zemný plyn, voda je z domovej vodárne napojenej na vlastnú studňu. Domová vodáreň je umiestnená v suteréne. Domová kanalizácia je v súčasnosti pripojená na žumpu, ale v ulici je už vybudovaný obecný vodovod aj obecná kanalizácia, kanalizácia bude v tomto roku (r. 2018) skolaudovaná a uvedená do prevádzky. Prípojky z týchto verejných inžinierskych sietí sú privedené na hranicu pozemku. Na dvore je garáž, altánok, hospodárske budovy, v záhrade pivnica na ovocie a zeleninu. V prípade záujmu možnosť zväčšiť pozemok až o ďalších cca 2200 m2, cena naviac za tento pozemok nie je uvedená v tejto ponuke a bude v prípade záujmu kupujúceho stanovená dohodou medzi predávajúcim a kupujúcim. 
Parkovanie automobilov je možné v garáži, pred garážou vo dvore alebo na ulici. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, lekár), je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "D".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.skMaklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2