www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané: 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, LIPOVÁ, PIEŠŤANY

Cena: dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:64 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:3 / 3
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:C
 
ID inzerátu:100656

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100642, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk 
Vo vyhľadávanej lokalite na Lipovej ulici na sídlisku A. Hlinku v kúpeľnom meste Piešťany ponúkame na predaj trojizbový byt po čiastočnej rekonštrukcii. Byt má úžitkovú plochu 64 m2. Celková rozloha bytu s loggiou je 67 m2. Dispozične pozostáva z chodby, priestrannej kuchyne (v ktorej je dostatok priestoru aj pre jedálenskú časť), obývacej izby, detskej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Všetky 3 izby sú nepriechodné. Z kuchyne je výstup na loggiu o rozlohe 3 m2 orientovanú na juh. V rámci čiastočnej rekonštrukcie bytu boli pôvodné drevené okná vo všetkých 3 izbách vymenené za nové plastové, okrem okna a balkónových dverí v kuchyni. Na všetkých plastových oknách sú interiérové žalúzie. Vstupné dvere do bytu sú nové - bezpečnostné, všetky ostatné interiérové dvere sú pôvodné drevené. Inak je byt v pôvodnom stave. Vo všetkých 3 izbách sú na podlahách pôvodné drevené parkety, ktoré je možné zrenovovať. Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálneho zdroja tepla, vykurovanie je teplovodné s použitím liatinových radiátorov. Na vykurovacích telesách sú merače tepla a termostatické radiátorové ventily. Byt sa nachádza na 3. poschodí v 3-poschodovom obytnom dome bez výťahu. Orientácia bytu je sever-juh. K bytu patrí aj murovaná pivnica o rozlohe cca 1,9 m2 a spoločná bicykláreň umiestnené na prízemí obytného domu. Mesačné náklady na energie a služby sú do 153 €. 
Na obytnom dome prebehli rozsiahle rekonštrukčné práce, v roku 2013 bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením a zateplenie obvodového plášťa domu s novou fasádnou omietkou. Do domu sú privedené optické káble. Vymenené boli aj vonkajšie vchodové dvere do bytovky, všetky okná v spoločných priestoroch domu a všetky stúpacie rozvody inštalácií vedené v inštalačných šachtách (studená a teplá voda, kanalizácia). Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku. Obytný dom má veľmi pekné okolie vysadené zeleňou, je situovaný v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Protokol o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebol k dispozícii, podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bytového domu je možné uvažovať s ukazovateľom integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "C".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

 

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2