www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané. NOVÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV, POZEMOK 590 m2, NITRIANSKA BLATNICA

Cena: dohodou
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Topoľčany
Obec:Nitrianska Blatnica
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:4
Úžitková plocha:77 m2
Plocha pozemku:590 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:B
 
ID inzerátu:100655

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100622, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk   
V obci Nitrianska Blatnica, vzdialenej 14 km od kúpeľného mesta Piešťany a 17 km od Topoľčian ponúkame na predaj nový 1-ročný samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu Bungalov. Zastavaná plocha rodinného domu je 96 m2. Ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na peknom upravenom pozemku s celkovou rozlohou 590 m2. V cene nehnuteľnosti je aj záhradný domček rozmerov 4,1 x 4,0 m v hodnote 3.000 € postavený na betónovej doske. 
Dom je prízemný, je vymurovaný z presných tvárnic Porfix o hrúbke 375 mm, obvodové múry sú zateplené tepelnou izoláciou z polystyrénu. Deliace priečky sú vymurované z pórobetónových tvárnic Porfix hrúbky 150 mm. Na valbovej streche s dreveným krovom je betónová strešná krytina Bramac, v stropnej konštrukcii je tepelná izolácie z Nobasilu o hrúbke 250 mm, stropné podhľady sú zo sadrokartónu. Podlahy s hydroizoláciou proti zemnej vlhkosti sú z betónovej mazaniny s tepelnou izoláciou Nobasil o hrúbke 100 mm. Okná sú plastové, interiérové dvere sú drevené s obložkovými zárubňami. Podkrovie nad prízemím je sprístupnené z jednej zo spální dreveným výsuvným schodiskom od firmy Fakro a slúži ako odkladací priestor. Na podlahách v kuchyni, obývacej izbe, kúpeľni a vo WC je keramická dlažba, v 3 izbách sú plávajúce podlahy z laminátových parkiet. Všetky 3 spálne sú nepriechodné.
Prízemie domu dispozične pozostáva z chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, kúpeľne, samostatného WC a 3 izieb (spální). V kuchyni je priestor aj pre jedálenské sedenie, v kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče - indukčná varná doska, elektrická rúra, digestor aj umývačka riadu. Chladnička je v cene nehnuteľnosti. V kúpeľni je rohová vaňa, sprchový kút, umývadlo a aj príprava potrubí pre pripojenie práčky. V obývacej izbe je príprava pre krb - komínové teleso vyvedené nad strechu. Z obývacej izby je východ na vonkajšiu terasu o rozlohe 24 m2. V 1 spálni je skriňa s posuvnými dverami-rolldor. Vykurovanie a príprava teplej vody je pomocou závesného plynového kotla s uzavretou spaľovacou komorou umiestneného v chodbe. Systém vykurovania je teplovodný, vykurovanie je pomocou panelových radiátorov, v kúpeľni je na vykurovanie umiestnený dekoračný rebríkový radiátor. Na vykurovacích telesách sú ventily s termostatickými hlavicami. 
Dom je napojený na všetky inžinierske siete (obecný vodovod, elektrina 220/380 V, plyn). Domová kanalizácia je napojená do vlastnej čistiarne odpadových vôd (ČOV). ČOV je pripojená na svojpomocne vybudovanú obecnú kanalizáciu vedenú v ulici. Obecná kanalizácia je bez poplatkov. Na pozemku je aj vlastná studňa. Mesačné náklady na bývanie sú 95 €. Rodinný dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v tichom a peknom prostredí. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "B".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

 

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2