www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané: 2-IZBOVÝ BYT 71 m2, VLASTNÝ KOTOL, KLIMATIZÁCIA, PIEŠŤANY-centrum

Cena: dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Námestie SNP
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
Úžitková plocha:69 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:3 / 3
Garáž:Áno
Energ. certifikát:C
 
ID inzerátu:100652

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100609, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk 
EXKLUZÍVNE: V centre kúpeľného mesta Piešťany v blízkosti mestského parku na Námestí SNP ponúkame na predaj veľkometrážny dvojizbový byt s výborným dispozičným riešením situovaný v tehlovom murovanom obytnom dome. Byt má komfortnú úžitkovú plochu 69 m2. Celková podlahová plocha bytu s balkónom o rozlohe 2 m2 je 71 m2. 
Ponúkaný byt dispozične pozostáva z 2 obytných miestností a to izby o výmere 16,90 m2, izby o výmere 16,20 m2 a príslušenstva. Príslušenstvom bytu je chodba o výmere 13,00 m2, kuchyňa 9,90 m2, špajza 1,26 m2, kúpeľňa 3,50 m2, samostatné WC 1,65 m2 a pivnica 6,27 m2 nachádzajúca sa v suteréne domu. K bytu patrí aj balkón s rozlohou 2,05 m2, na ktorý sa vstupuje z obývacej izby. Obidve izby sú nepriechodné. Ponúkaný byt je po čiastočnej rekonštrukcii (plastové okná s vonkajšími žalúziami, plávajúce podlahy a podlahy z keramických dlažieb, kuchynská linka, bezpečnostné dvere do bytu, nový vykurovací systém so samostatným kotlom, klimatizácia, veľká elegantná šatníková skriňa s posuvnými dverami rolldor v chodbe). V kuchyni je kuchynská linka so sporákom, je tu priestor aj pre jedálenské sedenie. V murovanej kúpeľni je vaňa, umývadlo aj práčka. Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je pomocou vlastného závesného kombinovaného plynového kotla Protherm umiestneného v chodbe. Vykurovanie je teplovodné s použitím panelových aj liatinových vykurovacích telies. Klimatizácia od popredného výrobcu Mitsubishi je riešená v spálni 1 vnútornou stenovou jednotkou a 1 vonkajšou klimatizačnou jednotkou umiestnenou na fasáde domu. Byt je svetlý a priestranný, orientácia bytu je na juh. Náklady na bývanie predstavujú iba 115 €/mesiac, (fond opráv 25 €, fond prevádzky 25 €, plyn 40 €, elektrina 25 €). Bytový dom pozostáva z prízemia a 3 poschodí, ponúkaný byt sa nachádza na 3. poschodí bez výťahu.  Do obytného domu sú privedené optické káble. K bytu patria aj spoločné priestory (bicykláreň) umiestnené v suteréne domu. 
K ponúkanému bytu je možné dokúpiť murovanú garáž s podlahovou plochou 17 m2, situovanú vo dvore pod obytným domom za cenu 10.000 €. Do garáže s montážnou jamou je privedená elektrina.   
Na obytnom dome boli vymenené vonkajšie vchodové dvere do obytného domu ako aj všetky pôvodné okná v spoločných priestoroch za nové plastové. Bola zrealizovaná rekonštrukcia strechy, výmena stupačkových rozvodov plynu a elektro. Bytový dom je situovaný v tichej lokalite, okolie domu vo dvore je vysadené udržiavanou zeleňou. Parkovanie automobilov je možné na ulici pred domom, vo dvore za domom alebo v garáži, ak si ju dokúpite. Bytový dom je umiestnený v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, ponúkaná nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Protokol o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebol k dispozícii, podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bytového domu je možné uvažovať s ukazovateľom integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "C".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

 

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2