www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané: PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT 76m2 + LOGGIA 3m2, PRI KAUFLANDE, PIEŠŤANY

Cena: dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:76 m2
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Poschodie:5 / 8
Energ. certifikát:D
 
ID inzerátu:100650

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100599, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk 
EXKLUZÍVNE-IBA V RK BT REALITY: V kúpeľnom meste Piešťany, na ulici Adama Trajana, pri supermarkete Kaufland, ponúkame na predaj trojizbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii. Jedná sa o byt situovaný v posledne zrealizovaných obytných domoch kolaudovaných v r. 1992 s iným dispozičným riešením oproti väčšine skôr postavených bytov na sídlisku A. Trajan. Byt má úžitkovú plochu 76 m2. Celková rozloha bytu s loggiou je 79 m2. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej izby, detskej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. Všetky 3 izby sú nepriechodné. Z kuchyne je východ na loggiu o rozlohe 3 m2 orientovanú na východ. V rámci priebežne realizovanej čiastočnej rekonštrukcie počas bývania boli vymenené všetky pôvodné okná za plastové, bola vymenená kuchynská linka, boli uložené nové podlahy z laminátových parkiet a keramickej dlažby. Vo všetkých izbách a v chodbe sú na podlahe laminátové parkety, v kuchyni, chodbe, kúpeľni a vo WC je na podlahe keramická dlažba. V detskej izbe a spálni sú nové omietky. Na všetkých interiérových dverách boli pôvodné kovové zárubne zdemontované a vymenené za drevené obložkové. V detskej izbe a v chodbe je šatníková skriňa s posuvnými dverami rolldor. Kúpeľňové jadro je panelové, kúpeľňa je po dávnejšej rekonštrukcii, na stenách kúpeľne aj WC je keramický obklad. V kúpeľni je vaňa, umývadlo a je tu umiestnená aj práčka. V priestrannej kuchyni je priestor aj pre jedálenské sedenie, kuchynská linka je do tvaru písmena "L" s nerezovým drezom a elektroplynovým sporákom, nad ktorým je v linke zabudovaný elektrický digestor. 
Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z centrálneho zdroja tepla. Vykurovanie je teplovodné s použitím panelových vykurovacích telies. Na všetkých radiátoroch sú termostatické ventily a merače tepla.
Byt je svetlý, priestranný a udržiavaný. Za pozornosť stojí výborné dipozičné riešenie. Orientácia bytu je východ-západ. Byt sa nachádza na 5. poschodí v 8-poschodovom obytnom dome s výťahom. K bytu patrí aj pivnica a spoločné priestory (bicykláreň)  na prízemí obytného domu. Majitelia bytu majú v užívaní aj 1 murovanú pivnicu situovanú za výťahovou šachtou na rovnakom poschodí ako byt. Rekonštrukciou prešiel aj obytný dom. Všetky okná na spoločných priestoroch ako aj vstupné dvere do domu boli vymenené za nové plastové. Do obytného domu sú privedené optické káble. V tomto roku bude zrealizované zateplenie fasády domu a rekonštrukcia strechy s novou hydroizoláciou a zateplením. Obytný dom má pekné okolie vysadené zeleňou, pri dome je detské ihrisko. Parkovanie je na verejných parkoviskách pred domom alebo pred Kauflandom. Obytný dom je situovaný v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, je bez záložných práv, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Protokol o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebol k dispozícii, podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bytového domu je možné uvažovať s ukazovateľom integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "D".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2