www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané: 3-IZBOVÝ BYT 91 m2, LEOPOLDOV

Cena: dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Hlohovec
Obec:Leopoldov
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha:91 m2
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Poschodie:2 / 2
Garáž:Áno
Energ. certifikát:Nemá
 
ID inzerátu:100649

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100594, Telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk 
Hodnota ponúkanej nehnuteľnosti podľa znaleckého posudku vypracovaného v marci r. 2017 je 67.800,-€. 
V okrajovej časti mesta Leopoldov, na Trnavskej ceste, ponúkame na predaj veľký elegantný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt je situovaný v staršom murovanom tehlovom 4-bytovom obytnom dome a má komfortnú úžitkovú plochu 91 m2. K bytu patrí aj murovaná pivnica o rozlohe  5 m2 s latkovými dverami umiestnená v suteréne domu. Pozemok okolo bytového domu s rozlohou 757 m2 je oplotený a je v spoluvlastníctve 4 majiteľov jednotlivých bytov. Majitelia k bytu ponúkajú aj plechovú garáž s 2 menšími skladmi, každý so samostatným vstupom. Garáž je postavená vedľa bytového domu na betónovej podlahe s montážnou jamou. V garáži sú umiestnené aj funkčné krbové kachle.
Byt dispozične pozostáva z priestrannej chodby, obývacej izby a spálne, malej detskej izby, kuchyne, komory-špajze a kúpeľne so sociálnym zariadením-WC. V spálni je šatníková skriňa s posuvnými dverami rolldor. Byt sa predáva aj s časťou zariadenia, (manželská posteľ, skriňa rolldor, poličky, chladnička, vešiaková stena v chodbe), teda v takom stave ako ho vidíte na fotografiách...  
Ponúkaný byt je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2011. Boli zrealizované nové podlahy s novými betónovými potermi a tepelnou izoláciou, nové omietky, znížené sádrokartónové stropy s tepelnou izoláciou z minerálnej vlny ISOVER hrúbky 10 cm, (pôvodná svetlá výška miestností pred rekonštrukciou dosahovala výšku až 3,9 m), nové plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, nové sú aj všetky rozvody elektro a inštalácie vody, kanalizácie a vykurovania. Kompletnou rekonštrukciou prešla aj kúpeľňa, do ktorej je vstup z chodby aj zo spálne. V kúpeľni je vaňa, umývadlo, WC a sú tu pripravené prívody na napojenie práčky. Na podlahe v časti chodby, v kúpeľni a v špajzi je keramická dlažba, na všetkých ostatných podlahách je uložená plávajúca podlaha z laminátových parkiet. V kuchyni je nová kuchynská linka s elektrickou rúrou a sklokeramickou varnou doskou. Pôvodné interiérové dvere z masívu boli zrepasované, dvere medzi kúpeľňou a chodbou sú nové. Vykurovanie bytu je pomocou vlastného závesného elektrokotla Protherm umiestneného spolu s elektrickým zásobníkovým ohrievačom vody v špajzi. Na reguláciu vykurovania slúži priestorový regulátor umiestnený v chodbe. Vykurovanie je teplovodné s použitím panelových vykurovacích telies, v kúpeľni je rebríkový radiátor. Plastové rozvody vykurovania sú vedené v podlahách. Na odber elektriny je zriadená finančne zvýhodnená tzv. "BP sadzba". 
V oboch rohoch obývacej izby (v deliacej stene s chodbou) sú vedené jestvujúce komínové prieduchy, čo ponúka možnosť vybudovania interiérového krbu. Ďalší komínový prieduch je vedený v rohu kuchyne nad drezom. Byt je svetlý a priestranný, orientácia bytu je na sever, západ a juh. Bytový dom pozostáva z prízemia a poschodia, ponúkaný byt sa nachádza na 1. poschodí.
Technický stav bytového domu zaostáva za samotným bytom, v budúcnosti si bude žiadať opravu fasády a menšie stavebné úpravy-renováciu spoločných priestorov so spoločným schodiskom. Rekonštrukcia-oprava strešnej krytiny bola zrealizovaná v r. 2011, v súčasnosti je strecha v poriadku.
Byt je napojený na elektrinu (230/380 V), voda je privedená z vlastnej studne. Domová kanalizácia je napojená na spoločnú žumpu. Mesačné náklady na bývanie sú 151,-€ (21,-€ fond opráv a 130,-€ elektrina).  Bytový dom je situovaný v tichej lokalite, s dobrým prístupom na diaľnicu D1. Okolie domu je upravené, vysadené trávou a stromami. Bytový dom je umiestnený v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou v dosahu cca 1 km (škola, škôlka), ponúkaná nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Protokol o energetickej certifikácii podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov nebol k dispozícii, podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bytového domu je možné uvažovať s ukazovateľom integrovanej energetickej hospodárnosti triedy "D".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2