www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

Predané: PEKNÝ 3-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 1337 m2, PODOLIE

Cena: dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Podolie
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:108 m2
Plocha pozemku:1337 m2
Garáž:Áno
Energ. certifikát:C
 
ID inzerátu:100648

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100592, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk  
V obci Podolie vzdialenej 11 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan ponúkame na predaj dispozične dobre riešený 3-izbový rodinný dom s garážou. Zastavaná plocha rodinného domu je 186 m2, úžitková plocha domu 108 m2, celková podlahová plocha je 168 m2. Ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na peknom upravenom uzavretom pozemku s celkovou rozlohou 365 m2 (dom+dvor), ale k domu patrí ešte záhrada s rozlohou 972 m2. Celková rozloha všetkých pozemkov je 1337 m2. 
Jedná sa o rodinný dom umiestnený v radovej zástavbe rodinných domov, je vymurovaný z tehál, má sedlovú strechu s dreveným krovom. Strešná krytina je z betónovej strešnej krytiny BRAMAC. Dom je prízemný, je čiastočne podpivničený. Do pivnice s rozlohou cca 14 m2 je vstup z dvora. Dom je po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola realizovaná v r. 2006 (kúpelňa), v r. 2008 (kompletná rekonštrukcia interiéru domu včítane výmeny všetkých rozvodov elektro, voda, plyn, vykurovanie) a v r. 2012, kedy boli rekonštrukčné práce dokončené zateplením fasády, rekonštrukciou strechy s novou strešnou krytinou, latovaním a hydroizolačnou fóliou a rekonštrukciou-úpravou dvora (zámková dlažba, terasa s keramickou dlažbou). V rámci rekonštrukcie interiéru v r. 2008 boli vymenené všetky okná aj vchodové dvere za nové plastové. Boli zrealizované nové podlahy z keramickej dlažby a laminátových parkiet, výmena všetkých interiérových dverí s obložkovými zárubňami, zníženie stropov so sadrokartónovým podhľadom a tepelnou izoláciou, nové vykurovanie s novými radiátormi a novým 1-ročným závesným turbokotlom PROTHERM so 100-litrovým zásobníkovým podstavným ohrievačom vody. Vymenená bola aj kuchynská linka, v ktorej je zabudovaná umývačka riadu. Technický stav domu po rekonštrukcii v súčasnej podobe treba hodnotiť ako vynikajúci. Celkové náklady horeuvedených rekonštrukčných prác dosiahli sumu 45.000,- €. 
Prízemie dispozične pozostáva z chodby, 3 nepriechodných izieb, priestrannej kuchyne, ďalšej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, špajze a otvorenej murovanej garáže. Veľkú garáž je možné prerobiť na štvrtú izbu. V suteréne v pivničných skladových priestoroch je umiestnená aj domová vodáreň napojená na vlastnú studňu.
Nevýhodou pre niektorých záujemcov bude skutočnosť, že za ponúkaným domom je postavený ďalší rodinný dom vo vlastníctve iných majiteľov a prístup k tejto nehnuteľnosti je od ulice cez podbránie a dvor majiteľov prednej nehnuteľnosti, ktorú ponúkame na predaj. Dvor aj pozemok pod domom je vo vlastníctve majiteľov ponúkanej nehnuteľnosti (nejedná sa teda o spoločný dvor). Právo prechodu cez ich pozemok je zriadené vecným bremenom, to znamená, že cez dvor môžu majitelia zadného domu len prechádzať a nesmú dvor využívať žiadnym iným spôsobom. A naopak, majitelia ponúkanej nehnuteľnosti majú právo prechodu zriadené vecným bremenom cez pozemok majiteľov zadného domu z dôvodu prístupu do záhrady, ktorá je situovaná až za týmto zadným domom. Táto jediná nevýhoda ponúkanej nehnuteľnosti je zohľadnená a kompenzovaná v kúpnej cene. 
Ponúkaný dom je napojený na elektrinu s novými medenými rozvodmi (220/380V), zemný plyn, voda je zatiaľ z vlastnej studne, ale do suterénu je privedená nová prípojka vody z obecného vodovodu, ktorú už len treba napojiť na domový vodovod a do vodomernej šachty v predzáhradke umiestniť vodomer. Kanalizácia v obci ešte nie je vybudovaná, s jej výstavbou sa má začať v tomto roku. Domová kanalizácia je v súčasnosti napojená na čistiareň odpadových vôd. Mesačné náklady na bývanie sú 130,- € (plyn 80,-€+elektrina 50,-€).
Parkovanie automobilov je možné v garáži, pred garážou a na ulici. Rodinný dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, lekár), na kúpu ponúkanej nehnuteľnosti je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Viac o ponúkanej nehnuteľnosti Vám najlepšie porozprávajú priložené fotografie vo fotogalérii...

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "C".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905828993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2