www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

DOM S LETNOU KUCHYŇOU A GARÁŽOU, POZEMOK 1577 m2, NITRIANSKA BLATNICA

Cena: 73 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Topoľčany
Obec:Nitrianska Blatnica
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:155 m2
Plocha pozemku:1577 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:100646

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100646, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk  
EXKLUZÍVNY PREDAJ: V obci Nitrianska Blatnica, vzdialenej 14 km od kúpeľného mesta Piešťany a 17 km od Topoľčian ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom s letnou kuchyňou a garážou. Zastavaná plocha domu je cca 110 m2, letnej kuchyne je 45 m2 a garáže 38 m2.  Podlahová plocha domu je 88 m2, letnej kuchyne 36 m2 a garáže 31 m2. Vo dvore sú ešte umiestnené drobné hospodárske stavby a drevostavba dielne, ktorá môže slúžiť aj ako sklad. Ponúkaná nehnuteľnosť  je umiestnená na peknom rovinatom pozemku o veľkosti 1577 m2. Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom situovaný v tichej ulici na okraji obce, je vymurovaný z pálenej tehly, má valbovú strechu s dreveným krovom a škridlovou strešnou krytinou. Dom je prízemný a je bez podpivničenia. V pochôdznom podkroví domu je zrealizovaná 1 izba (manzarda), ktorú ale nemožno považovať za obytnú miestnosť, nakoľko nie je vykurovaná. Letná kuchyňa je prízemný objekt s čiastočným podpivničením. Pivnica má rozlohu cca 6 m2. Pred domom je predzáhradka, vedľa domu dvor a záhrada s ovocnými stromami, za domom je veľká záhrada. Prízemie domu dispozične pozostáva zo zádveria, kuchyne, chodby, 3 izieb, komory s výstupom na povalu a kúpeľne. Výstup na povalu je riešený dreveným schodiskom z interiéru domu. Jedna z troch izieb je priechodná. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, okná a dvere sú pôvodné drevené s výnimkou 2 izieb od ulice, kde sú plastové okná. Na všetkých tehlových murovaných objektoch (dom, letná kuchyňa a garáž) bola zrealizovaná nová fasádna omietka. Boli vymenené klampiarske výrobky (strešné rýny). Všetky podlahy v dome sú betónové, v 2 izbách od ulice sú na podlahách drevené parkety, na ostatných podlahách sú koberce, PVC alebo keramická dlažba. Vykurovanie domu je ústredné teplovodné, s použitím radiátorov, zdrojom tepla je plynový kotol umiestnený v kuchyni. Teplá voda sa pripravuje v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody umiestnenom v kúpeľni. Dom je suchý, majiteľmi starostlivo udržiavaný a vzhľadom na svoj vek v dobrom technickom stave. Ponúkaný dom je napojený na elektrinu (220/380V), zemný plyn aj obecný vodovod. Okrem toho je ako zdroj vody na polievanie záhrady na dvore umiestnená aj kopaná studňa. Domová kanalizácia je  pripojená na žumpu, kanalizácia zatiaľ v obci nie je vybudovaná. 
Parkovanie automobilov je možné v garáži, za bránou vo dvore alebo na ulici. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka), je situovaná v tichej ulici mimo hlavnej cesty. Je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "D".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905 828 993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2