www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

4-IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM, POZEMOK 1409 m2, VRBOVÉ

Cena: 135 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Vrbové
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:98 m2
Plocha pozemku:1409 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:100644

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 100644, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic-ZVNC-btreality.sk  
V obci Vrbové, vzdialenej 11 km od kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii. Zastavaná plocha rodinného domu je 123 m2, úžitková plocha domu je 98 m2. K zadnej časti domu je pristavená dielňa so skladom a suchým WC s podlahovou plochou cca 21 m2. Pod dielňou je betónová pivnica na ovocie a zeleninu s rozlohou cca 6 m2. Ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na rovinatom oplotenom pozemku s celkovou rozlohou 1409 m2.  
Jedná sa o samostatne stojaci prízemný rodinný dom umiestnený v uličnej zástavbe rodinných domov. Bol postavený v roku 1955 a v roku 2010 prešiel rozsiahlou stavebnou rekonštrukciou. Prízemie dispozične pozostáva z 2 chodieb, 2 kúpeľní s vaňou a sociálnym zariadením-WC, kuchyne, jedálne a 4 izieb, pričom jedna z izieb v súčasnosti slúži ako druhá kuchyňa. Dve zo štyroch izieb sú priechodné. V jednej chodbe je vstavaná skriňa s posuvnými dverami - roldor. Nové podkrovné priestory je možné ako vidno na fotografiách zrekonštruovať na obytné priestory. Ponúkaný dom je napojený na všetky inžinierske siete, elektrinazemný plyn, voda, kanalizácia. ZNALECKÝ POSUDOK NA PONÚKANÚ NEHNUTEĽNOSŤ VYPRACOVANÝ V 01/2018 JE VO VÝŠKE 148.000 €.  
Dom je postavený na betónových základových pásoch s vodorovnou izoláciou, vymurovaný z pálenej tehly s hrúbkou obvodových stien do 45 cm. Nové betónové stropné konštrukcie, nový krov, s novým latovaním a hydroizolačnou fóliou a strešná krytina Bramac včítane klampiarskych výrobkov boli zrealizované počas rekonštrukcie. Taktiež boli vymenené všetky rozvody zdravotechnických inštalácií, (voda, kanalizácia, vykurovanie) aj elektrina z medenými rozvodmi a novými ističovými skrinkami. Vykurovanie a príprava teplej vody je pomocou závesného plynového kombinovaného kotla Protherm umiestneného v jednej z kúpeľní. Ako vykurovacie telesá sú použité panelové vykurovacie telesá, v oboch kúpeľniach rebríkové radiátory. Podlahy sú betónové s krytinou z laminátových parkiet alebo keramickou dlažbou. Vonkajšie dvere sú 1 plastové aj 1 hliníkové - bezpečnostné, všetky okná sú plastové (s výnimkou 1 okna na izbe a malých vetracích okien v kúpeľniach). Vnútorné omietky sú vápenno-cementové hladké, vonkajšie omietky so 60 mm zateplením z fasádneho polystyrénu sú na báze umelých látok. V záhrade za domom je vysadené množstvo ovocných stromov (jablone, hrušky, slivky, broskyne...). 
Parkovanie automobilov je možné vo dvore alebo na ulici. Rodinný dom sa nachádza v lokalite s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Na kúpu ponúkanej nehnuteľnosti je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Viac o ponúkanej nehnuteľnosti Vám najlepšie porozprávajú priložené fotografie...

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic-ZVNC-btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "C".

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Babič
Telefón:0905 828 993
E-mail:babic-ZVNC-btreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2