www.btreality.sk

 Ochrana osobných údajov  |  Reklamačný poriadok a poučenie o ARS  |  Tel.:  0905 828 993, 0905 361 372

 

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!

HYPOTEKÁRNE ÚVERY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnohí klienti ešte ani nemajú vybranú konkrétnu nehnuteľnosť, ale už potrebujú vedieť, ako by prípadný nákup nehnuteľnosti mohli financovať. Hypotekárny úver je dlhodobá záležitosť a preto by ste výberu financujúcej banky mali venovať zvýšenú pozornosť. Nie každý klient má toľko času, aby navštívil všetky finančné inštitúcie, kde mu aj tak povedia len tie najzákladnejšie informácie. Práve pre to máme pre Vás pripravené služby našich nezávislých hypotekárnych špecialistov, ktori Vás prevedú všetkými úskaliami úverového obchodu.

Služby našich hypotekárnych špecialistov sú pre klienta v plnej miere BEZPLATNÉ, je to súčasť All inclusive servisu pre klientov kupujúcich nehnutelnosť cez realitnú kanceláriu BT REALITY.

Našim cieľom je prinášať klientom komplexné služby a odbremeniť ich od zbytočnej straty času stráveného návštevou úradov a bánk.

Bezplatne Vám zabezpečíme ponuky financovania zo všetkých bánk a odporučíme pre Vás najvýhodnejší model financovania Vašich potrieb. Komplexný servis vrátane odovzdania všetkých dokumentov do bánk a katastrov je samozrejmosťou.

Odporúčame riešiť naozaj osobné stretnutie s finančným poradcom a osobné riešenie finančnej situácie klienta, ako len využívať štandardnú hypotekárnu kalkulačku, ktorá je vo väčšine prípadov zavádzajúca.

Celý proces výberu najvhodnejšieho financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru je rozdelený na 3 fázy:

1. fáza - obdobie pred kúpou vlastnej nehnuteľnosti. Príprava v podobe vypracovania ponúk zo všetkých bánk poskytujúcich hypotekárne úvery tak, aby bol pre Vás následne čerpaný úver na bývanie čo najvýhodnejší a čo najmenej tak zaťažoval Váš rodinný rozpočet. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny certifikát. Certifikát je potvrdením Vašej bonity a teda garanciou, že Vám banka úver poskytne. Maximálna výška hypotekárneho úveru závisí od typu úveru v jednotlivých bankách a je stanovená podľa obchodnej stratégie príslušnej banky na základe Vašej bonity, hodnoty a typu zakladanej nehnuteľnosti.

2. fáza - vybavenie a čerpanie úveru na bývanie. Vyjednávanie s bankami o podmienkach úveru, vrátane jeho ceny (úrok, poplatky). Zabezpečenie poistenia nehnuteľnosti a vinkulácie poistného plnenia. Následné čerpanie najvýhodnejšieho úveru na bývanie a servis v priebehu čerpania tohto úveru.

3. fáza - servis - komunikácia s bankou o zmenách a neočakávaných okolnostiach vo Vašom živote (napr. pri strate zamestnania).  Zabezpečenie najvýhodnejších podmienok na konci fixácie úrokovej sadzby hypotekárneho úveru, sprostredkovanie iného, výhodnejšieho úveru prípadne refinancovanie existujúceho úveru na bývanie.

Garancia výhodnosti. Naše služby sú bezplatné. Na úveroch na bývanie Vám pritom dokážeme ušetriť v priemere 20 EUR mesačne.

Garancia kvality a nezávislosti. Spolupracujeme so všetkými bankovými inštitúciami poskytujúcimi hypotekárne úvery.

Garancia férového jednania. Fair-play patrí medzi hlavné motto našej spoločnosti. Pri ponúkaných riešeniach sa dozviete všetky dôležité informácie, vrátane prípadných rizík.

Garancia dohľadu. Naši hypotekárni špecialisti disponujú všetkými zákonom stanovenými oprávneniami.

Naši hypotekárni špecialisti spolupracujú s bankovými inštitúciami zobrazenými vedľa textu na stránke. 

Kontakt na hypotekárnych špecialistov:
NEW LIVING s.r.o.
 
NEW LIVING s.r.o.
Rekreačná 4408/17
921 01 Piešťany
Lukáš Macháč
konateľ
telefón: 0908 756 738
e-mail: lukas.machac-ZVNC-newliving.sk
web: www.newliving.sk
 
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2